Team

An Soontjens
Directeur
an@toverwijzer.be
Nina Van Herwegen
Muziekpedagoge & beleidsmedewerker
nina@toverwijzer.be
Kathleen Monten
Beleidsmedewerker
kathleenmonten@toverwijzer.be
Kathleen Nicolaes
Leerkracht kleuters
kathleen@toverwijzer.be
Lien De Clercq
Leerkracht kleuters
liendeclercq@toverwijzer.be
Lieseloth Kumpen
Leerkracht kleuters en verantwoordelijke communicatie
lieselothkumpen@toverwijzer.be
Liesl Lambrechts
Leerkracht kleuters en zorgleerkracht
liesllambrechts@toverwijzer.be
Mies Wellekens
Leerkracht lagere school 1ste graad
mieswellekens@toverwijzer.be
Sam Verdonck
Leerkracht lagere school 2de graad
sam@toverwijzer.be
Anne Ojo
Leerkracht lagere school 3de graad
anne@toverwijzer.be
Ben Willems
Zorgcoördinator
benwillems@toverwijzer.be
Annelies Lavigne
Zorgleerkracht
annelieslavigne@toverwijzer.be
Leonie Theys
Zorgleerkracht
leonietheys@toverwijzer.be
Mathieu Lenaerts
Leerkracht LO & Circus
mathieulenaerts@toverwijzer.be
Wendy Bauwens
Secretariaat
secretariaat@toverwijzer.be
Veerle Lochie
Opvang
veerle@toverwijzer.be