Team

An Soontjens
Coördinator
an@toverwijzer.be
Nina Van Herwegen
Muziekpedagoge & beleidsmedewerker
nina@toverwijzer.be
Kathleen Nicolaes
Leerkracht kleuters
kathleen@toverwijzer.be
Heidi Wyckmans
Leerkracht kleuters
heidi@toverwijzer.be
Mies Wellekens
Leerkracht lagere school 1ste graad
mieswellekens@toverwijzer.be
Sam Verdonck
Leerkracht lagere school 2de graad
sam@toverwijzer.be
Anne Ojo
Leerkracht lagere school 3de graad
anne@toverwijzer.be
Kathleen Monten
beleidsmedewerker
kathleenmonten@toverwijzer.be
Sam D'Huys
Zorgcoördinator en zorgleerkracht
samzorg@toverwijzer.be
Lieseloth Kumpen
Kinderverzorgster/kleuterleidster en beleidsmedewerker
lieselothkumpen@toverwijzer.be
Mathieu Lenaerts
Leerkracht LO & Circus
mathieulenaerts@toverwijzer.be
Wendy Bauwens
Secretariaat
secretariaat@toverwijzer.be
Veerle Lochie
Opvang
veerle@toverwijzer.be